Hakkımızda

Gezi Molası Turizm; yurt içi ve yurt dışı birçok alanda turlar organize eden şirketimiz, 2019 Yılında Trabzon’un Sürmene ilçesinde kurulmuştur.

T.C KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI onaylı ve TÜRSAB – A 11845 Belge numarası ile faaliyet gösteren, A Grubu Seyahat Acentasıdır.

Aynı zamanda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı B2 Yetki Belgeli uluslararası yolcu taşıma firmasıdır.

Gezi Molası Turizm olarak misafirlerimizin düşüncelerini önemsiyor, en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmak için çaba harcıyoruz. “Hayata bi’mola ver!” sloganı ile çıktığımız bu yolda misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendimize ilke edinmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Farklı lokasyonlar, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, ayrıcalıklı tur programları ile faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Gezi Molası Turizm grup, bireysel veya kurumsal; yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, günübirlik ve konaklamalı tur organizasyonu, kongre, fuar ve bayi toplantısı organizasyonu, her türlü araç kiralama hizmetini güvenli ve kaliteli şekilde siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonların tamamını instagram.com/gezimolasi veya facebook.com/gezimolası sayfalarından anlık olarak takip edebilirsiniz.

Unutmayın: "Gezi Molası Turizm'' ayrıcalıktır"