Hakkımızda

Gezi Molası,  T.C KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI onaylı ve TÜRSAB – A 11845 Belge numarası ile faaliyet gösteren, A Grubu Seyahat Acentasıdır. Aynı zamanda UAB B2 Yetki Belgeli uluslararası yolcu taşıma firmasıdır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Birçok Alanda Turlar Organize Eden Şirketimiz, 2019 Yılında Trabzon’un Sürmene İlçesinde Kurulmuştur. 

Gezi Molası Turizm Olarak Misafirlerimizin Düşüncelerini Önemsiyor, En Kaliteli ve Eksiksiz Hizmeti sunmak için çaba harcıyoruz. “Hayata bi’mola ver!” sloganı ile çıktığımız bu yolda misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendimize ilke edinmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Farklı rotasyonlar, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, ayrıcalıklı tur programları ile faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Gezi Molası Turizm grup, bireysel veya kurumsal; yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, günübirlik ve konaklamalı tur organizasyonu, kongre, fuar ve bayi toplantısı organizasyonu, her türlü araç kiralama hizmetini güvenli ve kaliteli şekilde siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonların tamamını instagram.com/gezimolasi veya facebook.com/gezimolası sayfalarından anlık olarak takip edebilirsiniz.

Unutmayın: "Gezi Molası ile Tur Ayrıcalıktır"